Zbulohet e dashura e John Shahut dhe qenka modelja seksi shqiptare - Bota Sot
Zbulohet e dashura e John Shahut dhe qenka modelja seksi shqiptare

Bota e Yjeve

Zbulohet e dashura e John Shahut dhe qenka modelja seksi shqiptare

Më: 24 prill 2019 Në ora: 15:36
Megli Haskaj

John Shahu është një ndër këngëtaret e rinj shqiptarë më të talentuar dhe pas suksesit në “Kënga Magjike 2017” ku fitoi çmimin “Best new artist”, karriera e tij pësoi vetëm rritje dhe kulmoi me bashkëpunimin “Mike” me Elvana Gjatën dhe Ledri Vula.

Burime për “Iconstyle.al”, bëjnë me dije se John Shahu është i lidhur me modelen 20-vjeçare Megli Haskaj. Për të gjithë ju që nuk e njihni, Meglin e kemi parë videoklipin e këngës “Beautiful”, të Flori Mumajesit dhe Ledri Vulës.

Dyshja është fotografuar bashkë në Tiranë, por edhe pse larg, burimi konfirmoi se bëhet fjalë për John Shahun dhe Megli Haskajn.

Image
Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...