Erjona Sulejmani, “topless” në Ishujt Kanarie - Bota Sot
Erjona Sulejmani, “topless” në Ishujt Kanarie

Bota e Yjeve

Erjona Sulejmani, “topless” në Ishujt Kanarie

Më: 24 prill 2019 Në ora: 16:03
Erjona Sulejmani

Po kalon pushimet në Ishujt Kanarie, një nga destinacionet e saj të preferuara. Dhe kurrë nuk i harron fansat dhe ndjekësit në rrjetet sociale.

Erjona Sulejmani, ish-bashkëshortja e futbollistit Blerim Xhemaili, ka shfaqur linjat e saj perfekte. Në disa nga fotot, madje, modelja shqiptare shfaqet… “topless”.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...