Shfaqet gjithmonë e kuruar në çdo detaj, por ja si duket Hygerta Sako pa make-up - Bota Sot
Shfaqet gjithmonë e kuruar në çdo detaj, por ja si duket Hygerta Sako pa make-up

Bota e Yjeve

Shfaqet gjithmonë e kuruar në çdo detaj, por ja si duket Hygerta Sako pa make-up

Më: 24 prill 2019 Në ora: 16:04
Hygerta Sako

Gazetarja e njohur sportive, Hygerta Sako, është cilësuar gjithmonë si një nga femrat më të bukura shqiptare. Ish-Miss Shqipëria në daljet e saj publike kujdeset gjithmonë që të jetë e kuruar në çdo detaj.

Hygerta është mjaft aktive edhe në profilet e saj në rrjetet sociale, ku herë pas here publikon fotografi nga përditshmëria e saj. Postimet e saj tërheqin menjëherë vëmendjen e ndjekësve, të cilët i pëlqejnë dhe e komplimentojnë për look-un.

Por ditën e sotme, si rrallëherë ajo ka publikuar një foto në “Instastory” ku shfaqet pa grimë make-up.

“Pa gjumë, pa make-up dhe pa probleme”, shkruan Sako në foto ku shfaqet ujë e sapun dhe duket shumë e bukur.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...