Britney Spears del nga rehabilitimi, ja si duket - Bota Sot
Britney Spears del nga rehabilitimi, ja si duket

Bota e Yjeve

Britney Spears del nga rehabilitimi, ja si duket

Nga: Bota sot Më: 24 prill 2019 Në ora: 23:00
Britney Spears

Ajo e theu heshtjen e saj në mediat sociale, duke i siguruar fansat e saj të shqetësuar se gjithqka ishte mirë, kur ajo ishte strukur në një qëndër të shëndetit mendor.

Dhe Britney Spears ishte fotografuar duke dalë nga qendra të martën pasdite.

Këngatarja 37 vjeqare ishte duke shijuar disa ëmbëlsira në Santa Monica.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...