Gigi Hadid bëri 24 vjeç!! - Bota Sot
Gigi Hadid bëri 24 vjeç!!

Bota e Yjeve

Gigi Hadid bëri 24 vjeç!!

Më: 24 prill 2019 Në ora: 23:08
Gigi Hadid

Modelja e njohur Gigi Hadid festoi 24 vjetorin në Nju Jork, në krah të familjarëve dhe miqve të ngushtë.

Ata u mblodhën në një restorant, dhe Gigi nuk kishte kërkuar ndonjë dress code luksoz: mjaftonte një palë xhinse, dhe ishe në rregull me modelen që njihet për shijet e saj dhe kombinimet e bukura e moderne!

Nuk kishte asgjë pompoze, xhinsi ishte kryefjala e mbrëmjes, por pati dhe ndonjë si Taylor Swift që e shkeli rregullin!

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...