Amal Clooney duket kaq elegante - Bota Sot
Amal Clooney duket kaq elegante

Bota e Yjeve

Amal Clooney duket kaq elegante

Nga: Bota sot Më: 24 prill 2019 Në ora: 23:25
Amal Clooney

Ajo është bërë ikonë e stilit sidomos nga veshja e saj e paharrueshme në dasmën mbretërore.

Dhe Amal Clooney dha një spektakël të bukurisë edhe kur u largua nga hoteli i mrekullushëm i rrethuar me lule në New York City të mërkurën.

Avokatja e të drejtave të njeriut, 41 vjeqarja dukej e mrekullushme pas u shfaq me një fusta ngjitur për trupi.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...