Belen nuk e fsheh më dashurinë e saj - Bota Sot
Belen nuk e fsheh më dashurinë e saj

Bota e Yjeve

Belen nuk e fsheh më dashurinë e saj

Më: 25 prill 2019 Në ora: 06:52
Belen Rodriguez

Modelja e njohur argjentinase, Belen Rodriguez është rikthyer te ish i dashuri i saj, Stefano De Martino dhe tashmë nuk është më një thashethem.

Kjo pasi çifti kanë dalë zbuluar në rrjetet sociale, duke mos e mbajtur më të fshehtë romancën e tyre, që duket se është rindezur sërish.

Deri para pak muajsh, Belen ishte e lidhur me pilotin e Moto GP, Andrea Ianonne, por tashmë është rikthyer sërish në krahët e De Martinos.

Image
Image

Modelja argjentinase është nga më të ndjekurat në rrjetet sociale, ku vetëm në Instagram numëron më tepër se 8 milionë fansa.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...