Irina ekspozon këmbët dhe gjoksin seksi - Bota Sot
Irina ekspozon këmbët dhe gjoksin seksi

Bota e Yjeve

Irina ekspozon këmbët dhe gjoksin seksi

Nga: Bota sot Më: 25 prill 2019 Në ora: 13:52
Irina Shayk

Ajo është një nga femrat më të bukura në botë.

Dhe Irina Shayk dukej e mahnitshme edhe të mërkurën mbrëma, derisa ishte e pranishme në Lassere, Paris, përcjell Bota sot.

Supermodelja 33 vjeçare shkëlqeu e veshur në një fustan të gjatë të zi, në të cilin ekspozoi këmbët e pafundme seksi.

Vëmendje mori dhe gjoksi i ekspozuar, ku ajo mori gjithë vëmendjen./BS/

Image
Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat