Shkëlqen Alessandra, tregon këmbët seksi - Bota Sot
Shkëlqen Alessandra, tregon këmbët seksi

Bota e Yjeve

Shkëlqen Alessandra, tregon këmbët seksi

Nga: Bota sot Më: 25 prill 2019 Në ora: 14:37
Alessandra Ambrosio

Ajo mban statusin e një ndër supermodeleve më të mira në botë.

Dhe Alessandra Ambrosio vazhdon ta mbajë titullin e saj, derisa merr vëmendje kudo që paraqitet, përcjell Bota sot.

Të enjten pasdite ajo u paraqit në Omega Constellation Manhattan, në Taiwanese, Taipei.

E veshur në një fustan të shkurtër dhe të ngushtë, ajo tregoi hiret trupore, duke vënë në pah këmbët e gjata seksi./BS/

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...