Pas akuzave për dhunë në familje, Johnny Deep shkon drejt martesës së dytë!!!!!! - Bota Sot
Pas akuzave për dhunë në familje, Johnny Deep shkon drejt martesës së dytë!!!!!!

Bota e Yjeve

Pas akuzave për dhunë në familje, Johnny Deep shkon drejt martesës së dytë!!!!!!

Më: 25 prill 2019 Në ora: 19:08
Johnny Deep dhe Polina Glen

Sipas të përditshmes “Daily Mail” Johnny Deep dhe e dashura e tij e re, 25 vjeçarja Polina Glen janë drejt martesës.

“E dashura e re e Johnny Deep, Polina Glen është nje kërcimtare e re me origjinë nga Rusia. Johnny dhe Polina janë fotografuar bashkë, dhe lidhja e tyre po bëhet shumë serioze.

Çifti është duke planikuar dhe martesën” shkuan Daily Mail. Kjo e përditshme ka publikuar foton e çiftit në momente intime në një hotel në Beograd të Serbisë.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...