Një 50 vjeçare si Renée Zellweger! Aktorja duket super në formë!  - Bota Sot
Një 50 vjeçare si Renée Zellweger! Aktorja duket super në formë! 

Bota e Yjeve

Një 50 vjeçare si Renée Zellweger! Aktorja duket super në formë! 

Më: 25 prill 2019 Në ora: 19:24
Renée Zellweger

Aktorja Renée Zellweger mbush 50 vjeçe. Me një karrierë të suksesshme kinematografike, mbi 40 filma dhe po aq e famshme, sa i përket jetës private.  Një listë e gjatë me emra të njohur të dashurish që nga Jim Carrey deri tek Bradley Cooper. Roli më i spikatur ai i Bridget Jones.

Me një Oskar të fituar si “Aktorja më e mirë jo protagoniste” për “Kthim në Cold Mountain”, e mrekullueshmja 50 vjeçarja Zellëeger, sot po përjeton një histori dashurie me kitaristin Doyle Bramhall.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...