Charlize Theron me fustan të gjatë, por nxjerr gjoksin - Bota Sot
Charlize Theron me fustan të gjatë, por nxjerr gjoksin

Bota e Yjeve

Charlize Theron me fustan të gjatë, por nxjerr gjoksin

Nga: Bota sot Më: 25 prill 2019 Në ora: 21:57
Charlize Theron

Ajo po luan si Charlotte Field në filmin e saj të fundit Long Shot.

Dhe Charlize Theron dukej shumë elegante pasi bëri një arrtije të dukshme në premierën e Londrës për filmin e saj të ri të enjten në mbrëmje.

Aktorja e Atomic Blonde vëmendjen e njerëzve me një fustan të prerë lartë.

Image

 

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...