Modelja detyrohet të marrë “certifikatë” për të pasmet - Bota Sot
Modelja detyrohet të marrë “certifikatë” për të pasmet

Bota e Yjeve

Modelja detyrohet të marrë “certifikatë” për të pasmet

Më: 26 prill 2019 Në ora: 00:46
Daisy Keech

Një modele e njohur në Instagram për fotot seksi, e quajtur Daisy Keech, merrte vazhdimisht akuza se kishte bërë operacion të pasmet.

Për t’u mbushur mendjen skeptikëve, ajo shkoi te një kirurg estetik dhe kërkoi që të “certifikojë” se nuk i është nënshtruar asnjë operacioni.

Modelja shkoi te një nga kirurgët më të njohur në Beverli Hills, Ashkan Ghavami, i cili bëri verifikimet përkatëse dhe deklaroi me përgjegjësi të plotë se ajo është “bio”.

Image
Image
Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...