Elegante dhe sportive, Kim shfaqet bombastike - Bota Sot
Elegante dhe sportive, Kim shfaqet bombastike

Bota e Yjeve

Elegante dhe sportive, Kim shfaqet bombastike

Nga: Bota sot Më: 26 prill 2019 Në ora: 14:35
Kim Kardashian

Kudo që paraqitet ajo merr gjithë vëmendjen.

Dhe nuk kishte si të ndodhte ndryshe as të enjten mbrëma, ku Kim Kardashian mori pjesë në festën e organizuar për ditëlindjen e 28-të të reperit Tyga, të dashurit të motrës së sa, Kylie Jenner, përcjell Bota sot.

Kim kishte kombinuar veshjen, elegante dhe sportive dhe dukej mjaft seksi.

E veshur në taka, ajo kishte zgjedhur pantallona të kuq prej lëkure, me një bluzë të shkurtër që tregonte barkun e sheshtë dhe gjoksin bombastik./BS/

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...