Nicole “e zjarrtë" në të kuqe, ekspozon gjoksin - Bota Sot
Nicole “e zjarrtë" në të kuqe, ekspozon gjoksin

Bota e Yjeve

Nicole “e zjarrtë" në të kuqe, ekspozon gjoksin

Nga: Bota sot Më: 26 prill 2019 Në ora: 14:57
Nicole Scherzinger

Ajo është e njohur për stilin e saj të veçantë.

Dhe e tillë u paraqit Nicole Scherzinger të enjten mbrëma, derisa doli për darkë në restorantin Craigs në West Hollywood, përcjell Bot sot.

Ajo dukej thjeshtë e mahnitshme, e veshur në një kostum të kuq.

Ish ylli 40 vjeçar i Pussycat Dolls dukej për mrekulli, duke ekspozuar hiret trupore në veshjen e ngushtë, me vëmendjen në gjoksin shpërthyes./BS/

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...