Fustani transparent, Alessandra tregon gjoksin pa sytjena - Bota Sot
Fustani transparent, Alessandra tregon gjoksin pa sytjena

Bota e Yjeve

Fustani transparent, Alessandra tregon gjoksin pa sytjena

Nga: Bota sot Më: 15 maj 2019 Në ora: 14:16
Alessandra Ambrosio

Një natë më parë ajo ishte bashkë me supermodele të tjera në tapetin e kuq.

Dhe më vonë Alessandra Ambrosio bëri që të gjithë të kthejnë kokat për ta parë, derisa mori pjesë në darkën e përvjetorit të 72-të të Festivalit të Kanës, të martën, përcjell Bota sot.

Modelja braziliane 38 vjeçare u paraqit tejet seksi në një fustan të gjatë dhe të ngushtë, me një të çarë që tregonte këmbët seksi.

Por, vëmendje mori gjoksi i saj pa sytjena, që iu zbulua në fustanin transparent./BS/  

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...