Demi Lovato kaq e 'zjarrtë' në bikine - Bota Sot
Demi Lovato kaq e 'zjarrtë' në bikine

Bota e Yjeve

Demi Lovato kaq e 'zjarrtë' në bikine

Nga: Bota sot Më: 15 maj 2019 Në ora: 23:20
Demi Lovato

Demi Lovato ka kaluar shumë kohë në palestër.

Këngëtarja 26 vjeqare e hitit Confidence është aq e mirë në boks sa ka arritur t;ia heq edhe dhëmbin trajnerit të saj, në fillim të këtij viti.

Dhe të mërkurën, e cila është duke bërë më mirë pas rehabilitimit, ka treguar përfitimet nga këto seanca.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...