Njihuni me bukuroshen shqiptare që do të përfaqësojë Australinë në Miss world 2019! - Bota Sot
Njihuni me bukuroshen shqiptare që do të përfaqësojë Australinë në Miss world 2019!

Bota e Yjeve

Njihuni me bukuroshen shqiptare që do të përfaqësojë Australinë në Miss world 2019!

Më: 16 maj 2019 Në ora: 12:03
Klea

Ajo quhet Klea dhe është shqiptare, e cila jeton në Australi. Bukuroshja me sytë e shkruar është shpallur Miss South Australia, titull që I jep asaj të drejtën të përfaqësojë Australinë në garën më të madhe të bukurisë në botë Miss World 2019.

Në fotot e Kleas në rrjetin social Instagram, ajo e shfaq me shumë krenari origjinën e saj, teska poston herë pas here foto me veshje me flamurin shqiptar.

Ndonëse bukuroshja do të përfaqësojë një tjetër shtet dhe jo Atdheun e saj, me siguri ajo të tregojë me kraneri në kompeticion që origjina e saj është Shqipëria.

Klea ka edhe një motër binjake po aq të bukur sa vetja.

Image
Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...