51 vjeçare, por Pamela ka asete superseksi - Bota Sot
51 vjeçare, por Pamela ka asete superseksi

Bota e Yjeve

51 vjeçare, por Pamela ka asete superseksi

Më: 16 maj 2019 Në ora: 12:43
Pamela Anderson

Pamela Anderson (51) është paraqitur edhe njëherë në ballinën e Vogue përderisa ka pozuar në një fotosesion me stil të viteve të 60-ta.

Ajo është një ikonë e milionave duke ju falënderuar edhe ditëve të saj në Playboy dhe rolit të saj në serialin Baywatch.

Por, Pamela Anderson i është dashur të pres gjatë që të del në ballinë në Vogue, ku do të jetë në numrin e ri “Vogue Czechoslovakia”, në një stil të viteve 60-ta.

Fotografuar nga Dan Beleiu, ai sjell imazhe të mahnitshme të biondes bombastike (51), duke pozuar në Cassis në Francë. 

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...