Emily Ratajkowski pro abortit, zhvishet nudo - Bota Sot
Emily Ratajkowski pro abortit, zhvishet nudo

Bota e Yjeve

Emily Ratajkowski pro abortit, zhvishet nudo

Nga: Bota sot Më: 16 maj 2019 Në ora: 21:42
Emily Ratajkowski

Emily Ratajkowski e bëri të ditur se nuk është e kënaqur me ligjin e fundit që ndalon abortet.

Aktorja 27 vjeqare ishte zhveshur dhe këtë foto e ka shpërndarë në Instagram, ku ajo përgënjështroj ata që miratuan projektligjin që ndalon abortet edhe rast përdhunimi apo incesti.

Emily mbajti gjoksin me krahë dhe në pjesën intime vendosi vetëm një lule.

Image

 

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...