Eva Herzigová, del pa jelek – duket bukur - Bota Sot
Eva Herzigová, del pa jelek – duket bukur

Bota e Yjeve

Eva Herzigová, del pa jelek – duket bukur

Më: 17 maj 2019 Në ora: 08:32
Eva Herzigová

Eva Herzigová (46), ka bërë një paraqitje tepër seksi dhe pa jelek derisa gjatë darkës në Dior dhe Vogue në Paris të Cannes

Ajo i është bashkuar një numri të mysafirëve në Francë për edicionin e 72-të të Festivalit të Filmit në Cannes.

Eva Herzigová ka siguruar që kjo paraqitje mos të shkojë pa u parë derisa ka pasur të veshur një fustan transparent.

Supermodelja (46), ka treguar që ende mbetet në formë dhe është njëra prej femrave më seksi në Kosovë.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...