Gruaja e Robin Krasniqit pa sytjena, tregon thithkat në tapetin e kuq (+16) - Bota Sot
Gruaja e Robin Krasniqit pa sytjena, tregon thithkat në tapetin e kuq (+16)

Bota e Yjeve

Gruaja e Robin Krasniqit pa sytjena, tregon thithkat në tapetin e kuq (+16)

Nga: Bota sot Më: 17 maj 2019 Në ora: 09:13
Heidi Lushtaku

Është modele mjaft e njohur edhe jashtë kufijve shqiptarë.

Me një bukuri dhe stil të veçantë, Heidi Lushtaku merr gjithë vëmendjen kudo që paraqitet, shkruan Bota sot.

E së fundmi ajo mori pjesë në Festivalin e Kanës, ku pati dhe një incident në tapetin e kuq.

E veshur me një fustan të gjatë dhe mjaft të hapur, ajo tregoi këmbët e gjata seksi, por që vëmendjen e mori gjoksi i saj pa sytjena, të cilin e ekspozoi krejtësisht duke treguar dhe thithkat./BS/

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...