Karina na tregon se si shtoi në peshë! - Bota Sot
Karina na tregon se si shtoi në peshë!

Bota e Yjeve

Karina na tregon se si shtoi në peshë!

Më: 17 maj 2019 Në ora: 13:07
Karina Irby

Karina Irby na tregon transformimin e saj dhe diferencën nga pesha 54kg në 64kg.

Modelja që promovon linjat e bikinit ka fituar çmim nga fansat e saj pasi ka postuar se si ajo fitoi 10 kg.

Karina, 29 vjeç, nga Australia, bashkangjitur në fotot e saja në Instagram ka thënë se nuk është ndjerë kurrë më mirë se kaq!

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...