Rita mahnit me pamjen, nxjerr gjoksin në Kanë - Bota Sot
Rita mahnit me pamjen, nxjerr gjoksin në Kanë

Bota e Yjeve

Rita mahnit me pamjen, nxjerr gjoksin në Kanë

Nga: Bota sot Më: 17 maj 2019 Në ora: 14:32
Rita Ora

Rita Ora ka bashkëpunuar me brendin e akulloreve Magnum për Festivalin e 72-të të Kanës.

Dhe këngëtarja 28 vjeçare u paraqit në një fustan dypjesësh ngjyrë lejla, duke treguar hiret trupore, përcjell Bota sot.

Me flokët e bardha lëshuara supeve, ajo ekspozoi barkun e sheshtë dhe gjoksin mjaft seksi./BS/

Image
Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...