Madonna 60 vjeqare dhe me kaq shumë stil - Bota Sot
Madonna 60 vjeqare dhe me kaq shumë stil

Bota e Yjeve

Madonna 60 vjeqare dhe me kaq shumë stil

Nga: Bota sot Më: 17 maj 2019 Në ora: 19:12
Madonna

Madonna ka arritur në Izrael pas përfundimit të Eurovisionit.

Këngëtarja legjendare 60 vjeqare tregoj stilin e saj me një veshje mëndafshi ngjyrë ylberi.

Shfaqja e Madonnës u konfirmua të enjtes pas disa javësh polemikë dhe dyshim, derisa protestuesit kërkuan që ylli të tërhiqet pavarësisht këbënguljes së saj.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...