Penelope Cruz shfaqet si sirenë - Bota Sot
Penelope Cruz shfaqet si sirenë

Bota e Yjeve

Penelope Cruz shfaqet si sirenë

Nga: Bota sot Më: 17 maj 2019 Në ora: 19:30
Penelope Cruz

Ajo është një nga yjet më të cmuara të Hollivudit.

Dhe Penelope Cruz e dëshmoj këtë kur u shfaq të premten si një sirenë.

45 vjeqarja e cila po shfaq filmin e saj të fundit 'Pain and Glory' zgjodhi një fustan të shkurtër.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...