Jessica Alba: Më mungon aktrimi - Bota Sot
Jessica Alba: Më mungon aktrimi

Bota e Yjeve

Jessica Alba: Më mungon aktrimi

Nga: Bota sot Më: 17 maj 2019 Në ora: 19:43
Jessica Alba

Ajo është aktore profesionale që nga mosha 13 vjeqare.

Por Jessica Alba ka marrë pushim më tepër se një dekadë nga aktrimi, dhe për këtë foli në intervistën e saj me Jimmy Fallon.

"Kam arritur në një pikë me biznesin ku mendova se sa më mungon aktrimi", tha aktorja 38 vjeqae e Dark Anngel kur fliste për kompaninë e saj The Honest Company.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat