Britney Spears e lumtur pranë të dashurit 12 vjet më të ri - Bota Sot
Britney Spears e lumtur pranë të dashurit 12 vjet më të ri

Bota e Yjeve

Britney Spears e lumtur pranë të dashurit 12 vjet më të ri

Nga: Bota sot Më: 18 maj 2019 Në ora: 09:51
Britney Spears me te dashurin

Britney Spears ka ecur dorë për dorë me të dashurin e saj Sam Asghari të premten në Camarillo Premium Outlets.

Fituesja e Grammy është 12 vjet më e vjetër se sa modeli i fitnesit persian dhe ata po takohen bashkë për dy vite më radhë.

Sam shfaqi trupin e saj me një bluzë me mëngë të shkurtra derisa mbante qantat nga blerjet në Gap Factory dhe dyqani Disney.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...