Fustani prej smeraldi ia nxjerrë pasmet - Bota Sot
Fustani prej smeraldi ia nxjerrë pasmet

Bota e Yjeve

Fustani prej smeraldi ia nxjerrë pasmet

Nga: Bota sot Më: 18 maj 2019 Në ora: 09:59
Dita Von Teese

Ajo është parë shpesh me në gotë të madhe me shampanjë, si pjesë e brendit të madh Burlesque.

Megjithatë, Dita Von Teese u paraqit më ndryshe në tapetin e kuq në mbramjen e së premtes.

Bukuroshja 46 vjeqare po tregon pamjen e mirë të saj me një fustan smeraldi dhe stoli gjigande.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...