Bella tregon shumë nga lëkura, mahnitëse në tapetin e kuq - Bota Sot
Bella tregon shumë nga lëkura, mahnitëse në tapetin e kuq

Bota e Yjeve

Bella tregon shumë nga lëkura, mahnitëse në tapetin e kuq

Nga: Bota sot Më: 18 maj 2019 Në ora: 13:24
Bella Hadid

Supermodelja Bella Hadid ka mahnitur me paraqitjen në tapetin e kuq në Festivalin e Kanës në Francë, për premierën e Penelope Cruz, Pain and Glory, të premten.

322 vjeçarja mori gjithë vëmendjen e veshur në një fustan të kuq, i cili i zbulonte shumë nga lëkura, përcjell Bota sot.

Fustani mjaft i hapur i tregoi këmbët e gjata seksi dhe shpinën.

Ajo dukej mahnitëse./BS/

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat