Puthje në plazh, nuk i rezistojnë njëri tjetrit - Bota Sot
Puthje në plazh, nuk i rezistojnë njëri tjetrit

Bota e Yjeve

Puthje në plazh, nuk i rezistojnë njëri tjetrit

Nga: Bota sot Më: 18 maj 2019 Në ora: 14:47
Chloe Goodman dhe Grant Hall

Ajo janë në lidhje dashurie prej më shumë se një vit.

Dhe Chloe Goodman dukej e dashuruar dhe përplot pasion me të dashurin e saj futbollist Grant Hall, derisa çifti po shijojnë pushimet në Mykonos, përcjell Bota sot.

Ylli 25 vjeçar dukej sensacionale në bikini dypjesësh, derisa dyshja nuk mund t’i rezistonin njëri –tjetrit dhe shkëmbyen puthje në plazh./BS/

Image
Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...