Era Istrefi vishet ngushtë dhe provokon me pozat në krevat - Bota Sot
Era Istrefi vishet ngushtë dhe provokon me pozat në krevat

Bota e Yjeve

Era Istrefi vishet ngushtë dhe provokon me pozat në krevat

Më: 18 maj 2019 Në ora: 16:38
Era Istrefi

Era Istrefi ka provokuar ndjekësit me fotografitë që i postoi në Instagram, ku në plan të parë kishte të pasmet.

Era Istrefi ka ndarë me ndjekësit disa imazhe, në të cilat shfaqet tejet atraktvie.

Këngëtarja ishte veshur ngushtë në pjesën e poshtme, duke vënë në plan të parë të pasmet seksi.

Në pjesën e sipërmes ajo mbante një xhaketë të zezë dhe një kapele në kokë, ndërsa provokoi me pozat që mori në krevat.

Për ndryshe, “Nuk e di” titullohet projekti i fundit nga Era Istrefi, të cilin e solli në duet me Norën.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...