Pas fejesës, Hilary Duff më e bashkuar se kurrë me familjen - Bota Sot
Pas fejesës, Hilary Duff më e bashkuar se kurrë me familjen

Bota e Yjeve

Pas fejesës, Hilary Duff më e bashkuar se kurrë me familjen

Më: 20 maj 2019 Në ora: 09:37
Hilary Duff

Aktorja e njohur, Hilary Duff, para disa dite ka pranuar të fejohet me Matthew Koma.

Duff pas fejesës edhe më shumë është lidhur me familjen e saj.

Sipas Daily Mail, aktorja është fotografuar rrugëve të New York me dy fëmijët e saj dhe të fejuarin teksa dilnin nga shtëpia tyre.

Duff para pak kohe ka lindur vajzën e saj dhe ka qëndruar në spital, si duket tani është bashkuar me familjen e saj.

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...