Kylie Jenner vetëm me të brendshme, më e 'nxehtë' se kurrë - Bota Sot
Kylie Jenner vetëm me të brendshme, më e 'nxehtë' se kurrë

Bota e Yjeve

Kylie Jenner vetëm me të brendshme, më e 'nxehtë' se kurrë

Nga: Bota sot Më: 20 maj 2019 Në ora: 09:49
Kylie Jenner

Ajo u bë shumë e pasur falë linjes së saj me buzëkuq.

Dhe Kylie Jenner 21 vjeqare po përgatit fillimin e një linje të re.

Ylli televiziv u shfaq në të brendshme të bardha, duke treguar linjat e saj mahnitëse që më pas i nxori edhe në Instagram./BS

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat