Një shëtitje mbretërore - Bota Sot
Një shëtitje mbretërore

Bota e Yjeve

Një shëtitje mbretërore

Nga: Bota sot Më: 20 maj 2019 Në ora: 09:54
Kate dhe Princi Louis

Të pestët shijuan Chelsean!

William dhe Kate shijuan një ditë zbavitëse me fëmijët e tyre në një shesh lojërash të pyllit të Dukës, bashkë me princin Louis, hapat e parë të tij u kapën nga kamerat.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...