Harrojini të gjitha, kjo maturante i ka ‘çmendur’ të gjithë me këtë fustan si të princeshave - Bota Sot
Harrojini të gjitha, kjo maturante i ka ‘çmendur’ të gjithë me këtë fustan si të princeshave

Bota e Yjeve

Harrojini të gjitha, kjo maturante i ka ‘çmendur’ të gjithë me këtë fustan si të princeshave

Më: 20 maj 2019 Në ora: 12:02
Erëza Jusaj

Maturante me të bukur nuk keni parë.

Muaji maj njihet si muaji kur restorantet dhe rrjetet sociale janë të mbushura me nxënës që sapo e përfundojnë mbrëmjen e maturës.

Janë sidomos femrat ato që japin gjithçka nga vetja për tu dukur secila më mirë se tjetra.

Kështu ato kujdesen në çdo detaj që nga këpucët e gjer të aksesorët e flokëve.

Është vetëm fillimi dhe disa prej tyre vetëm i kemi parë në këtë mbrëmje të veçantë të tyre.

Ndoshta e mbani mend pejanen bukuroshe Erëza Jusajn e cila ishte zgjedhur “Miss Peja” në vitin 2017, përveç kësaj ajo ishte pjesëmarrëse edhe në disa evente të modelimit.

E sonte si një modele të zjarrtë kemi nderin ta shohim si ‘maturantja më e bukur ‘ e këtij viti.

E si të mos zgjedhet e tillë, më e bukura pra.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat