Cardi B mdez rrjetin, prek pjesët intime teksa vallëzon - Bota Sot
Cardi B mdez rrjetin, prek pjesët intime teksa vallëzon

Bota e Yjeve

Cardi B mdez rrjetin, prek pjesët intime teksa vallëzon

Nga: Bota sot Më: 20 maj 2019 Në ora: 23:56
Cardi B

Të dielën mbrëma ajo publikoi një video në Instagram.

E veshur në xhinse të shkurtër dhe një bluzë, ajo dukej mjaft seksi teksa ekspozoi gjoksin bombastik dhe këmbët seksi, përcjell Bota sot.

Image

Reperja shfaqet duke vallëzuar në shtëpi, derisa ka ndezur rrjetin pasi gjatë vallëzimit prek dhe pjesët intime./BS/

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...