Kjo është maturantja me të pasme si Kim Kardashian - Bota Sot
Kjo është maturantja me të pasme si Kim Kardashian

Bota e Yjeve

Kjo është maturantja me të pasme si Kim Kardashian

Nga: H.O. Më: 21 maj 2019 Në ora: 15:09
Maturante

Kjo maturante bukuroshe ka zgjedhur një fustan ngjyrë rozë për mbrëmjen e saj të maturës. Ajo që bie më së shumti në sy nuk është fustani, por të pasmet e saj bombastike, e që shumë ndjekës të rrjeteve sociale e kanë krahasuar me Kim Kardashian dhe Nicki Minaj.

Shikoni më poshtë fotot e maturantes bukuroshe nga komuna e Shtimes./BS

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...