Pas rehabilitimit, Courtney Stodden i kthehet zanatit duke ekspozuar asetet - Bota Sot
Pas rehabilitimit, Courtney Stodden i kthehet zanatit duke ekspozuar asetet

Bota e Yjeve

Pas rehabilitimit, Courtney Stodden i kthehet zanatit duke ekspozuar asetet

Më: 22 maj 2019 Në ora: 06:18
Courtney Stodden

Courtney Stodden ka treguar se ajo kishte arritur ta fsheh nga të tjerët depresionin, duke u “shtirur”, kishte gjetur ndihmë dhe për këtë i ka thënë fansave se ata duhet “ta kërkojnë njeriun e duhur për ta shëruar”

Ylli i “Couples Therapy”, Courtney Stodden ka treguar se ka arritur që ta fsheh depresionin në të kaluarën para fansave.

Ylli 24 vjeçar – e cila ka thënë se ajo tani është në një “pozitë më të mirë” se sa ka qenë “për një kohë të gjatë – ka thënë se ka pasur disa momente ku ajo ka qenë tepër e mërzitur dhe e thyer dhe në vend që të qante i është dashur të buzëqesh.

“Jam një aktore e madhe, pasi që kam arritur të dukem e lumtur kur brenda me vinte që të qajë”, ka thënë ylli për kanalin e saj në YouTube.

Image
Image
Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...