Gold AG befason me komentin e tij në fotosesionin e Yllka Kuqit - Bota Sot
Gold AG befason me komentin e tij në fotosesionin e Yllka Kuqit

Bota e Yjeve

Gold AG befason me komentin e tij në fotosesionin e Yllka Kuqit

Më: 22 maj 2019 Në ora: 12:38
Yllka Kuqi

Këngëtarja Yllka Kuqi ka ditë që ka publikuar një fotosesion ku duket joshëse dhe provokuese ne të njëjtën kohë.

Ajo imazhet i ka postuar në rrjetin social ‘Instagram‘, ku i ka pyetur ndjekësit e saj se cila foto iu pëlqen më shumë.

Krahas komenteve nga ndjekësit dhe fansat e saj këngëtarja ka marrë komente edhe nga fytyra të njohura publike.

Image

Këngëtari Arian Agushi i njohur si Gold AG i ka lënë një koment.

Në pyetjen nga Yllka se cila foto iu pëlqen më shumë ai i ka shkruar në gjuhën italiane ‘Tuto kompleto’, pra të gjitha.

Ajo ia ka kthyer: ‘Ja njona veç pak ma shumë’, flm shoki’.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...