Georgina Rodriguez, çfarë “bombe” seksi. Po pse pa Ronaldon?! - Bota Sot
Georgina Rodriguez, çfarë “bombe” seksi. Po pse pa Ronaldon?!

Bota e Yjeve

Georgina Rodriguez, çfarë “bombe” seksi. Po pse pa Ronaldon?!

Më: 22 maj 2019 Në ora: 12:59
Georgina Rodriguez

Sa seksi është Georgina Rodriguez?!!

Palmën e artë për wag (të dashurat dhe gratë e sportistëve) më sensuale e fiton ajo: e fejuara e Cristiano Ronaldos u shfaq në tapetin e kuq në Kanë me një nivel të lartë erotizmi e joshje duke paraqitur format e saj të cilat dukeshin të ekzagjeruara nga fustani i ngushtë dhe të ekspozuara nga një e çarë e rrezikshme.

Modelja nuk shoqërohej nga Christiano në këtë event kaq të rëndësishëm dhe arsyeja nuk është bërë e ditur por një gjë është e sigurtë ajo shkëlqeu dhe pa praninë e CR7.

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat