Rosie tregon fizikun për mrekulli në të brendshme - Bota Sot
Rosie tregon fizikun për mrekulli në të brendshme

Bota e Yjeve

Rosie tregon fizikun për mrekulli në të brendshme

Nga: Bota sot Më: 22 maj 2019 Në ora: 13:24
Rosie Huntington-Whiteley

Ajo filloi bashkëpunimin me Mark dhe Spencer shtatë vite më parë.

Dhe tani Rosie Huntington-Whiteley tani ka lansuar linjën e të brendshmeve, me të cilat ka realizuar dhe set fotografik, përcjell Bota sot.

Modelja britanike 32 vjeçare është shfaqur e mahnitshme në lloje të ndryshme të të brendshmeve, duke treguar hiret trupore./BS/

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...