E mahnitshme në tapetin e kuq - Bota Sot
E mahnitshme në tapetin e kuq

Bota e Yjeve

E mahnitshme në tapetin e kuq

Nga: Bota sot Më: 22 maj 2019 Në ora: 13:40
Kimberley Garner

Ajo ka goditur të gjitha ndejat në Festivalin e Filmit të Kanës.

Dhe Kimberley Garner dëshmoi se ajo është ende e freskët edhe për pjesën tjetër, derisa mori pjesë në darkën e organizuar nga De Grisogono, përcjell Bota sot.

Ylli u paraqit në tapetin e kuq e veshur në një fustan të gjatë ngjyrë ari, në të cilin dukej e mahnitshme.

Ajo ekspozoi këmbët e gjata seksi dhe gjoksin./BS/

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...