Adriana Lima, mbretëreshë e modës - Bota Sot
Adriana Lima, mbretëreshë e modës

Bota e Yjeve

Adriana Lima, mbretëreshë e modës

Nga: Bota sot Më: 22 maj 2019 Në ora: 23:16
Adriana Lima

Ato kanë marrë vëmendjen kur u shfaqën në kryeqytetin francez.

Dhe Adriana Lima, Izabel Goulart dhe Josephine Skriver morën sërish vëmendje kur morën pjesë në premierën e Oh Mercy të mërkurën pasdite në Festivalin e Filmit të Kanës.

Mbretëresha e modës, Adriana Lima u dallua nga turma pasi u shfaq me një fustan të gjatë të kaltër, bashkë me modelet e tjera joshëse, Isabel dhe Josephine./BS

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...