Middleton gjithmonë me manikotë në gisht, përse? - Bota Sot
Middleton gjithmonë me manikotë në gisht, përse?

Bota e Yjeve

Middleton gjithmonë me manikotë në gisht, përse?

Më: 23 maj 2019 Në ora: 18:52
Kate Middleton

Veshje me stil, model flokësh i pagabueshëm, make up modest…Në çdo dalje të saj publike Kate Middleton shfaqet në perfeksion. Por ka gjithmonë një detaj, që është e pamundur mos ta dallosh, që zakonisht ngjall diskutime dhe dyshime.

Nuk është e rrallë të shohësh në gishtin e dukeshës një manikotë.

Janë të shumtë ata që pyesin përse bashkëshortja e princit William është e detyruar ta mbajë atë në gisht. Ka nga ata që supozojnë që ajo vritet teksa luan me fëmijët, ose teksa merret me kopshtari, ndërsa disa të tjerë janë të bindur që ajo ka probleme me lëkurën.

Gjatë prezantimit të Chelsea Flower Show ajo është shfaqur me një manikotë në gishtin e djathtë dhe kjo nuk është hera e parë. Shihni të gjithë galerinë.

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...