Dua Lipa mahnit me paraqitjen në Festivalin e Kanës - Bota Sot
Dua Lipa mahnit me paraqitjen në Festivalin e Kanës

Bota e Yjeve

Dua Lipa mahnit me paraqitjen në Festivalin e Kanës

Më: 23 maj 2019 Në ora: 19:37
Dua Lipa

Dua Lipa ka bërë të gjithë ta kthejnë kokën nga ajo në gala mbrëmjen kundër AIDS-it në “amfAR” në Kanë.

Dua Lipa është një nga këngëtaret më të kërkuara në botë, shkruan DailyMail.

Dua Lipa bëri të gjithë të kthejnë kokën nga ajo teksa po ngjitej në kinema në gala mbrëmjen, kundër AIDS-it, në kuadër të edicionit të 72-të të Festivalit të Filmit në Kanë, të enjten.

Këngëtarja, 23-vjeçare, rrëmbeu vëmendjen e veshur në një fustan të kuq me gëzof, ndërsa kishe ekspozuar këmbën.

Këtij fustani, ajo ia shtoi magjinë me qaforen prej argjendi dhe vathët, që ia kishte kombinuar.

Që nga viti 1985, amfAR ka investuar rreth 550 milionë dollarë në programet e saj dhe ka dhënë më shumë se 3,300 grante për ekipet kërkimore në mbarë botën. 

Image
Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...