Miley Cyrus pozon gjysmë e zhveshur para pasqyrës - Bota Sot
Miley Cyrus pozon gjysmë e zhveshur para pasqyrës

Bota e Yjeve

Miley Cyrus pozon gjysmë e zhveshur para pasqyrës

Më: 23 maj 2019 Në ora: 21:00
Miley Cyrus

Këngëtarja amerikane, Miley Cyrus ka treguar se është nisur drejt Evropës.

Ajo ka publikuar disa imazhe në ‘InstaSory’ të cilat nuk kishin si të kalonin pa vëmendje.

Këngëtarja e njohur pa nxitur vëmendjen teksa ka pozuar vetëm në të brendshme para pasqyrës.

“Kam thyer telefona, rekorde dhe internetin…por ASGJË nuk thyen sikurse zemra”, ishte mbishkrimi që ajo vuri përkrah imazhit.

Ndryshe, vitin e kaluar ajo kurorëzojë dashurinë me martesë me aktorin e njohur, Liam Hemsworth.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...