Brenda rezidencës përrallore së Rihannës në Londër - Bota Sot
Brenda rezidencës përrallore së Rihannës në Londër

Bota e Yjeve

Brenda rezidencës përrallore së Rihannës në Londër

Më: 23 maj 2019 Në ora: 21:19
Rihanna

Rihanna po lëshon rezidencën e saj me qira, për 16 mijë dollarë në javë, ndërsa në të ka jetuar për një vit.

Rihanna ka jetuar në fshehtësi në rezidencën në Londër për një vit, ndërsa tani e lëshon me qira për 16.000 euro në javë.

Superylli në një intervistë ka bërë të ditur pa dashje se ka jetuar në Britani gjatë 12 muajve të fundit.

Tani “MailOnline” zbulon pamjet mahnitëse të apartamentit të Rihannës, i cili ka shtatë dhoma gjumi.

Shtëpia e këngëtares ka palestër, kopsht mahnitës dhe enterier modern.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...