Kendall Jenner merr gjithë vëmendjen - Bota Sot
Kendall Jenner merr gjithë vëmendjen

Bota e Yjeve

Kendall Jenner merr gjithë vëmendjen

Nga: Bota sot Më: 23 maj 2019 Në ora: 21:32
Kendall Jenner

Ato janë disa prej fytyrave më të famshme në fushën e modës.

Dhe Kendall Jenner dukej e bujshme kur u bashkua me Eva Longoria dhe Adriana Lima në tapetin e kuq në Festivalin e Filmit të Kanës të enjten.

Supermodelja 23 vjeqare vodhi vëmndjen me një fustan ngjyrë rozë, duke nxjerrë në pah këmbët e saj të gjata dhe të dobëta.

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...