Kylie Jenner publikon imazhe nga ndeja për promovimin e produkteve të lëkurës - Bota Sot
Kylie Jenner publikon imazhe nga ndeja për promovimin e produkteve të lëkurës

Bota e Yjeve

Kylie Jenner publikon imazhe nga ndeja për promovimin e produkteve të lëkurës

Më: 24 maj 2019 Në ora: 00:09
Kylie Jenner

Kylie Jenner ka promovuar linjën e re të produkteve të lëkurës.

Kylie Jenner kishte organizuar ndejë me rastin e promovimit të këtyre produkteve, ku ftoi familjen dhe miqtë e saj.

Padyshim që edhe kësaj radhe vëmendja ishte tek paraqitja e motrave Kardashian-Jenner, të cilat dukeshin shumë joshëse.

Kylie kishte zgjedhur një fustan të shkurtër për këtë mbrëmje, në të cilin shfaqi format trupore.

I veçantë në këtë ndejë ishte edhe ambienti që e kishin rregulluar të tërin me detaje me ngjyrë rozë dhe të bardhë.

Me këto dy ngjyra ishin veshur edhe gjithë të pranishmit, përfshirë edhe vetë Kylien dhe familjen e saj.

Image
Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...